Witaj

Jak już wiesz FM GROUP Polska to firma z którą współpracuje ponieważ daje ona duże możliwości zarobku jak i również oferuje świetnej jakości produkty po atrakcyjnych cenach. Branże w których działa firma są używane codziennie przez każdego z nas co jest kolejnym atutem, są to np. telefonia komórkowa, Internet bezprzewodowy, chemia gospodarcza, branża perfumeryjna czy też kosmetyki kolorowe – Fm Make Up.

FM MAKE UP – kosmetyki MINERALNE

Skupie się teraz na ostatniej branży jaką wymieniłam, czyli FM MAKE UP – kosmetyki MINERALNE. Pojawiły się one w firmie pod koniec grudnia 2009r. i już wtedy wzbudziły moje zainteresowanie i fascynacje. Stało się tak na pewno dlatego, bo po prostu jestem kobietą 😉 i uwielbiam się malować, ale największym argumentem dla mnie było to, że jest to seria KOSMETYKÓW MINERALNYCH!

Oprócz idealnie wykończonego makijażu ważna jest dla mnie również ochrona i zdrowie mojej skóry, jednak większość kosmetyków kolorowych, które spotykam w sklepach na półkach nie gwarantuje mi tych dwóch możliwości, czyli: rewelacyjnego makijażu i odżywionej cery.

Linia mineralna FM MAKE UP pozwala nam jednak właśnie na taki efekt! Dzieje się to dzięki minerałom, zawartym w kosmetykach t.j. mika, tlenek cynku, tlenek żelaza, karmin. Część z nich nadaje naszej skórze naturalny wygląd, pielęgnuje i chroni, inne zaś podkreślają kolor i intensywność kosmetyków by make up był jeszcze bardziej efektowny i trwały.

Więcej jednak możesz dowiedzieć się oglądając to nagranie.

Dodam również, że kosmetyki te mogą być stosowane przez osoby z problemami trądzikowymi, atopowymi lub cerą wrażliwą gdyż główna zaleta kosmetyków mineralnych to minimalne ryzyko alergii.

FM MAKE UP – perfekcyjny makijaż!

Branża Fm Make Up daje każdemu z nas możliwość wykonania perfekcyjnego makijażu! W ofercie tej znajdziemy cała gamę kosmetyków które sprawią, że nasz makijaż będzie pełny i odpowiednio wykończony. Kolor, intensywność i konsystencja produktów ma również szeroki wybór dlatego każdy znajdzie tu coś najlepszego dla siebie, nawet mężczyźni ;).

Zapraszam do obejrzenia filmu na którym omawiam dokładnie specyfikę każdego produktu.

PODSTAWOWE KROKI DOBREGO MAKIJAŻU

Często kupując jakiś kosmetyk i wydając na niego krocie wracamy do domu, stosujemy go po czym stwierdzamy, że nie działa a pieniądze wyrzuciliśmy w błoto. Jednak w większości przypadków zdarza się tak ponieważ nie znamy podstawowych zasad w nakładaniu i stosowaniu produktów.

Pamiętaj, że kosmetyk nawet z najwyższej półki nie da Ci pożądanego efektu jeśli nie zastosujesz podstawowych kroków jego aplikacji. Tak więc również w wykonaniu idealnego makijażu liczy się to Kiedy? Na co? Jak? I gdzie?… nakładamy dane kosmetyki:).

Pierwsze podstawowe kroki to dobrze oczyszczona skóra, odpowiedni dobór podkładu i stosowanie ruchu wklepującego przy nakładaniu kosmetyków. Jeśli jednak chcesz poznać kolejne kroki, które ułatwią Ci wykonywanie makijażu zapraszam do obejrzenia kolejnych części filmu.

Pozdrawiam serdecznie

i życzę sukcesów w malowaniu… i nie tylko 😉

Katarzyna Guza

 


Reklamy